Osiągnięcia

 

Rok szkolny 2014/2015

gold-medal

Język hiszpański

XV międzygimnazjalny konkurs Poezji Obcojęzycznej /XX LO/

III miejsce w kategorii język hiszpański –  A. Chorąży

A. Bazarnik i A. Chorąży zakwalifikowały się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego „Hiszpania kraj kontrastów”

Geografia

Sz. Urban zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Strzelanie

Turniej Strzelecki z okazji Święta Edukacji Narodowej

I miejsce –  M. Pilch

III miejsce –  A. Arciszewski

VII Turniej Strzelecki z okazji Święta Niepodległości o Puchar Przewodniczącej Dzielnicy II

II miejsce – A. Arciszewski

IV miejsce – drużynowo

IV Mikołajkowy Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora MDK

I miejsce – O. Kostia

 

Rok szkolny 2013/2014

Język polski

Konkurs recytatorski poezji J. Twardowskiego /MDK  Dom Harcerza/

M. Dziura –  wyróżnienie

Konkurs Recytatorski  „Poezja i proza antyku” /Dom Kultury Podgórze/

M. Dziura – wyróżnienie

K. Franczak – wyróżnienie

Fizyka

Polsko – ukraiński konkurs „Lwiątko”

W. Malaca – wyróżnienie

Język hiszpański

XIV Konkurs Poezji Obcojęzycznej /organizowany przez XX LO/ kategoria język hiszpański

II miejsce  – A. Chorąży

Samorząd

Brązowe Berło Kraka w Krakowskiej Lidze Samorządów Gimnazjalnych

Sportowe

Mistrzostwa Krakowa w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

Brązowy medal i awans do finału wojewódzkiego

Finał Miejski Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w szachach chłopców

IV miejsce –  R. Bujak

Finał Miejski Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt

IV miejsce

Finał Miejski Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w szachach chłopców drużynowo

V miejsce

Finał Miejski Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym  chłopców drużynowo

V miejsce

Strzelanie

VI Turniej Strzelecki z okazji Święta Niepodległości o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy II

III miejsce – R. Kłobuch

IV miejsce drużynowo

Turniej o tytuł Mistrza Miesiąca

I miejsce –  A. Arciszewski

II miejsce  – T. Wolano

III miejsce – P. Krośniak

II Mikołajkowo-Świąteczny Turniej Strzelecki

I miejsce  – T. Wolano

III miejsce – K. Orlicki

Krakowskie Zawody Strzeleckie Młodzieży Szkolnej „Pawie Pióro”

I miejsce drużynowo

III miejsce drużynowo

 

Rok szkolny 2012/2013

Język polski

II Małopolski Konkurs Recytatorski „Niektórzy lubią poezję”

M. Dziura – wyróżnienie

Samorząd

Srebrne Berło Kraka w Krakowskiej Lidze Samorządów Gimnazjalnych

Sportowe

Finał Miejski Ligi Lekkoatletycznej w biegu na 100 m chłopców

Brązowy medal – M. Sala

Finał Miejski halowej piłki nożnej chłopców w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

IV miejsce

Finał Miejski Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

IV miejsce

Finał Miejski halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

V miejsce

Finał Miejski Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w szachach dziewcząt (drużynowo)

V miejsce

Strzelanie

V Turniej Strzelecki z okazji Dnia Niepodległości

II miejsce  K. Mogiła

II miejsce drużynowo

II Mikołajkowy Turniej Strzelecki o Puchar Przewodniczącego Dzielnicy II

II miejsce drużynowo

Turniej o  tytuł Mistrza Miesiąca w kategorii Gimnazja

III miejsce Z. Dębska

Krakowskie Zawody Strzeleckie Młodzieży Szkolnej „Pawie Pióro”

II miejsce drużynowo

III miejsce drużynowo