Dzień Patrona – styczeń 2017

 

W dniu 16 stycznia 2017 roku świętowaliśmy Dzień Patrona  szkoły.

Odbyła się  uroczysta akademia, na której uczniowie z klas- 1b, 2a, 3b i 3a przedstawili program artystyczny- „Wspomnienie o Stanisławie Wyspiańskim” przygotowany pod kierunkiem p. J. Szlachetki  ( przypomnieli najważniejsze fakty z życia Patrona gimnazjum oraz  zaprezentowali  inscenizację fragmentów  „Nocy Listopadowej” S. Wyspiańskiego – „Pożegnanie Kory i Demeter”)  . Przedstawienie wszystkim  bardzo się  podobało – aktorzy otrzymali duże brawa.

Pani Dyrektor Jadwiga Jaworska wręczyła dyplomy i nagrody uczniom uczestniczącym w konkursach związanych z osobą Patrona szkoły:

(wkleić listy nagrodzonych i nazwy konkursów)

Po zakończonej akademii uczestnicy uroczystości  mogli obejrzeć prace plastyczne na wystawie pokonkursowej przygotowanej przez  p. M. Hajto .

Zdjęcia z Dnia Patrona:https://goo.gl/photos/FQkUEukm6EPm5ajAA